ROK DRAKA

cyklus inspirativních setkávání

Pojďme společně a opakovaně zažít energii draka v prostorech Nadace Josefa Plívy ve Svitavách.

Inspirativní podnikatelská setkávání s významnými podnikatelskými hosty (nejen) ve Svitavách různého formátu (networkingy, přednášky, workshopy, vernisáže, zahradní slavnost, výstavy).

Co nás všechno čeká?

Každý měsíc se budeme setkávat převážně ve Svitavách v Nadaci Josefa Plívy.

🐉 29. ledna | 9:30 — 15:00 

se setkáme společně s podnikatelskou mentorkou Šárkou Rooyou Jiřičnou v networkingovém setkání Dračí Vize, kromě oblíbeného podnikatelského networkingu zažijeme také podnikatelskou konstelaci s drakem.

🐉 16. února | 17:00 — 21:00 

bude patřit Vtělení draka, zažijeme cestovatelskou přednášku (besedu) s podnikatelkou, mentorka, Taoistický praktik, mentorka a instruktorka Kung Fu z linie Dragon Gate a koučkou Tanyou St-Lawson, která za námi přijede z Anglie — bude povídat o svém cestování po Číne a místních klášterech. Zažijeme s ní také energetický workshop, kde vtělíme dračí energii — čchikungové energetické cvičení. (Můžete si vybrat zda přijdete jen na přednášku nebo se zúčastníte i workshopu.)

🐉 22. března | 13:00 — 20:00 

nás čeká pravidelný podnikatelský Legendární networking s Poli Ševčíkovou a Janou Jánovou (tento networking se bude konat jednou za čtvrt roku).

🐉Domlouváme a plánujeme také výstavu fotek dračích i vílých podnikatelek, které nafotila Lucie Deutsch.

🐉 Můžete se také těšit na zahradní slavnost

…a máme spoustu dalších nápadů a vizí, o kterých vás budeme průběžně informovat.

Většina setkání proběhne ve Svitavách v prostorech Nadace Josefa Plívy.

Chcete dopředu informace o akcích?

Chcete energii draka využít naplno?

Rovnou se objednejte na vámi vybranou akci.

Reference

Jani moc děkuji za toto velmi pro mě inspiratvní setkání nad mou mapou human designu, během kterého jsem se dozvěděla mnoho důležitých informací. Byly to informace týkající se mého profilu, základní informace o mém nastavení a o tom jak fungovat, abych byla sama se sebou co nejvíce v kontaktu a souladu. Pak přišla druhá část, kde se také projevily i tvé koučovací nadání a schopnosti😊, dotknout se přesně těch míst, kde jsem úplně jásala a věděla, že toto je přesně ono. Protože se naše setkání hodně točilo i kolem mého profesního směřování byly tyto informace a tvé vhledy pro mě velmi důležité. Díky za ně:) a díky za tvůj čas, tvé tipy pro můj typ osobnosti a mé nastavení. Bylo až neskutečné jak to všechno zapadlo a sedlo.

Jsi pro mě velkou inspirací v tom, že věci se mohou dít. A taky v tom, jak propojovat myšlenky s činy. To je něco co se pomalu učím a cítím, že se vydávám opravdu na dobrodružnou cestu. Díky za další nakopnutí😉. Kromě toho, že jsem byla moc ráda, že jsem se s tebou mohla propojit alespoň online snad to nebylo poslední setkání…

Radka Šichová