Pochop svou Human design mapu

webinář 20. 11.

Začněte si dávat zjištěné věci do souvislostí. 

Často se setkávám s tím, že lidé své Human Design mapě nerozumí, nechápou jazyk Human Designu, nerozumí zobrazeným symbolům ani číslům a především nechápou souvislosti.
V tomto úvodním webináři vám vysvětlím, jak číst svou mapu a co všechno ta čísla a symboly znamenají. Pochopíte, na co je potřeba zaměřit pozornost nejdříve. 

Dále se zaměříme na to, co v mapě znamenají bílá a barevná centra, černé a červené linky. Popíšeme si energetická centra a jaký mají v mapě i v našem životě význam.

Tento první webinář o Human designu určitě nenahrazuje výklad Human design mapy, který nabízím v samostatné konzultaci. A také to není návod jak na život. Prostě si povíme, co které položky ve vaší Human design mapě znamenají a pokud budete chtít vědět víc, můžete se přihlásit na mé další webináře nebo si přímo zarezervovat výklad: Kafe s Human design mapou.

Co všechno vám pomůžu z mapy pochopit?

  • Jaký jste energický typ.
  • Jaký je váš profil.
  • Jaká je vaše autorita a co to je autorita.
  • Jaká je vaše strategie.
  • Povíme si něco o pravém a nepravém já.
  • Pochopíte, co to znamená inkarnační kříž. 

Kdy se webinář koná?

Webinář bude v pondělí 20. 11. od 20h.

V ceně webináře je záznam, když se nezvládnete účastnit na živo.

Cena je 980 Kč

Záznam webináře k zakoupení

Prodejní formulář je vytvoÅ™en v systému SimpleShop.cz.

Reference

Jani, moc děkuju! Umíš vytvořit úžasnou atmosféru a energii. Setkání bylo úžasné, děkuju všem ženám že jsem vás mohla poznat! Jak se to ještě zlepší 💫? Moc se těším na Acces day 💫 

Naďa Sklenářová

“Jani, chtěla bych moc a moc poděkovat za to, že jsem i já mohla být součástí. Setkání bylo úžasné a vřelé, pro mě jedno velké AHA. Já si to moc užila a strašně si vážím toho, že jsem mohla poznat tak skvělé a silné ženy, všechny jste velmi inspirativní…” 

Martina Danielová