Podcast

Poslechni si nejnovější epizodu

Podcast Srdeční záležitosti

Jsem vypravěčka lidských příběhů a podcast Srdeční záležitosti je moje splněné přání.

Miluju poslouchat příběhy – a sama jich mám spoustu k vyprávění. A navíc prostě potřebuju sdílet své nadšení z podnikání.

Jakmile se totiž člověk stane podnikatelem, a vezme zodpovědnost do vlastních rukou, vydá se na cestu osobnostního rozvoje. Podnikání je koncentrovaný seberozvoj. Někdy jsou lekce hodně tvrdé, jindy slavíme úspěchy a vznášíme se na obláčku.

Mnohem raději mluvím, než píšu, takže jsem se nadchla pro podcast. Do podcastu si zvu zajímavé podnikatelky. Díky nadšené práci podcast neustále roste a rozvíjí se. Zvyšuje se sledovanost, roste jeho prestiž. Podcast Srdeční záležitosti je v tuto chvíli na předních příčkách v žebříčku největšího českého a slovenského podcastového katalogu Audiolibrix v kategorii „Osobní rozvoj“. Podcast je skvělý propagační nástroj a ty můžeš být jeho součástí, stačí mi napsat a uvidíme, zda je pro tebe tato cesta ta pravá.

Chtěly byste být hosté podcastu Srdeční záležitosti? Napište mi o svém business projektu na koucka@janajanova.cz, zaplňujeme volná místa na rok 2023.

.

Najdeš nás na Apple Podcast a na Spotify