Vyberte stránku

Podcast

Poslechni si nejnovější epizodu

Podcast Srdeční záležitosti

Jsem vypravěčka lidských příběhů a podcast Srdeční záležitosti je moje splněné přání.

Miluju poslouchat příběhy – a sama jich mám spoustu k vyprávění. A navíc prostě potřebuju sdílet své nadšení z podnikání.

Jakmile se totiž člověk stane podnikatelem, a vezme zodpovědnost do vlastních rukou, vydá se na cestu osobnostního rozvoje. Podnikání je koncentrovaný seberozvoj. Někdy jsou lekce hodně tvrdé, jindy slavíme úspěchy a vznášíme se na obláčku.

Mnohem raději mluvím, než píšu, takže jsem se nadchla pro podcast. Velkou výzvou pro mne ale byly technické záležitosti – a touha být dokonalá. Probírala jsem svou myšlenku na podcast se svým koučem a přišel mi nápad, že bychom jej tvořili spolu. František souhlasil a v tandemu Jánová – Kamenický jsme natočili prvních 8 dílů podcastu s podnikatelskými příběhy. Já přinesla myšlenku a nápady na propagaci, on se postaral o technickou stránku.

V tuto chvíli jsme součástí podcastu já a moje parťačka Kateřina Jandlová a podcast se stává spíše dámskou revue. Zajímá nás totiž, jak se s podnikáním popasovaly ženy jako my – maminky, které mají rodinu a domácnost, a zároveň sny a ambice. A tak jen netlacháme (říkáme tomu podcast!) – a krok po kroku rosteme, stejně jako naši hosté.

Najdeš nás na Apple Podcast a na Spotify