Zdarma

Co jste ještě nevěděli o svém Human Designu 

Zjistěte více, stačí zadat e‑mail.

Když zadáte do Human Design kalkulačky své datum narození, čas a místo narození, kalkulačka vám vygeneruje mapu, která k vám nejčastěji připutuje mailem. Jenže ouha? Najednou je tu příliš mnoho informací, nezvyklé cizí pojmy a otvírá se nám vhled do něčeho, co často neladí s tím, jak chápeme sebe sama a svět kolem nás. Human Design mapa se zdá složitá, plná neznámých symbolů, pojmů a čísel, mluví na nás jazykem, který nechápeme. Pojďme si tedy v krátkosti vysvětlit, co se ve vaší HD mapě skrývá a čím můžete začít.

Audiobook je plný názorných ukázek, co všechno ve své mapě najdete.

Vše je jednoduše a přehledně vysvětleno.

A najdete zde rady, jak svůj Human Design můžete používat v každodenním životě.

.

Řekli o mně…

“Člověk dokáže neuvěřitelné věci, když mu někdo věří. A když ten “někdo”, je on sám, to je potom jízda!

S Janou spolupracuji  od března letošního roku. A od té doby jsem překonala tolik hranic, až se mi to ani věřit nechce. Jana je úžasný člověk a být s ní v užším kontaktu je prostě radost =). Pokud jste někdy nevěděly, kam se vydat, jak to udělat, jak se nebát toho a onoho, co je vaše silná stránka a ta tajemná zóna génia… A jestli vůbec opouštět “to svý jistý” a vrhnout se do něčeho nového, pak je Jana skvělou volbou. A málem jsem zapomněla, jaké dělá úžasné vizualizace!”

Kateřina Jandlová, on-line podnikatelka, Intuitivní konzultantka

www.katerinajandlova.cz

“Koučink s Janou Jánovou je skvělý. Po každém sezení s ní se cítím nabitá energií a připravená zvládnout všechno, co mi život přinese. A nejen zvládnout, ale i užít si každý moment, každý den. Jana přesně ví, jaké otázky vám položit a jak směrovat celou konzultaci, abyste směrovali k cíli, který jste si na začátku společně stanovili. Když neznáte cíl, nejste si jistí, nic se neděje. Jana vám správnými otázkami opět pomůže. Díky Janě moje podnikání i já rosteme mnohem rychleji. Konzultace s Janou Jánovou jsou odměna, kterou si zaslouží každý z nás!”

Majka Marinčáková, majitelka jazykové školy MariaM English, www.mariamarincakova.sk

“Chtěla bych s vámi sdílet zpětnou vazbu na skvělou ženu a profesionální koučku Janu. Spolupráci s Janou jsem začala před zhruba 2 měsíci. Neměla jsem jasno, na jaké služby se chci coby podnikatelka zaměřit a už vůbec jsem si netroufala je reálně nabídnout. Zcela nepochopitelně i přes velké profesní zkušenosti.

Po zhruba druhém koučinku přišla obrovská změna. Někdo by to nazval vykročení daleko za komfortní zónu nebo „kvantový skok“. Najednou jsem byla schopná připravit a zrealizovat nabídku. Dovolila jsem si zkoušet, pro perfekcionistku něco nemyslitelného, prostě WOW.

Během další společné práce jsem si ukotvila řadu postojů. Jsem si plně vědomá svých zdrojů, mám zcela jasnou představu o tom, čemu se chci dlouhodobě věnovat a hlavně proč. Koučink není jediný způsob, kterým na sobě intenzivně pracuji, ale je tím ústředním, který vše zefektivňuje a postrkuje vpřed. Jani, díky.”

Alena Dudová