Služby

Rebelský koučink a mentoring

Společně vytáhneme na světlo tvůj autentický příběh. Objevíme tvou zónu génia a ukážeme světu, co v tobě doopravdy je.

Ujasníš si své hranice. Probudíme tvou odvahu, zvědavost a schopnost manifestovat přání a sny, které v sobě nosíš.

Do tvé transformace zapojíme hlas intuice. Získáš odpovědi na své otázky a pochopíš, v čem spočívá tvá superschopnost, tvůj vidante talent.

Tvoje podnikání dostane šmrnc!

Seznamovací půlhodinka

Líbí se ti moje práce? Máš mne na svém wish listu? Něco tě ke mně láká? Pojďme se spolu seznámit a zjistit, jestli nám to spolu bude klapat. Popovídáme si o tom, s čím potřebuješ pomoci a jak by naše spolupráce mohla vypadat.

Balíček 6x90 až 120 minut
24 000 Kč

S Rebelskou koučkou v zádech bude tvá cesta za snem příjemná a svěží. Zaměříme se nejen na tvé cíle a úspěch, ale také na rovnováhu a smysl tvého snažení. Objevíme a překonáme výzvy, které ti stojí v cestě. V průběhu 3 – 4 měsíců ti budu dispozici také v mailu nebo ve zprávách jako podpora na tvé úspěšné cestě. Tak neváhej a vykroč tím správným směrem. Cena balíčku lze rozložit na 3 splátky.

Balíček 12x 90 až 120 minut
42 000 Kč

V tomto balíčku ti zprostředkuju transformaci, která se dotkne celého tvého života. Všechno souvisí se vším a život v rovnováze je základ spokojenosti. Ten dráp, který tě stahuje zpět, může být tvoje okolí, tvoje vlastní minulost. Společně to změníme, abys kolem sebe viděla svou úspěšnou budoucnost. Podpoříš svou motivaci a úspěch proměnou toho, co je neustále kolem tebe.

V průběhu 6 až 8 měsíců ti budu k dispozici v mailu i ve zprávách jako podpora na tvé úspěšné cestě.

Cena balíčku lze rozložit na 6 splátek.

VIP Rebelský mentoring

V rámci této luxusní služby spolu kromě koučování a mentorování zažijeme také několik vizualizací, ošetření bloků metodou Vnitřní svoboda.  Budeš mít samozřejmě k dispozici mou podporu v zprávách i v mailu i v krátkých telefonátech.

Jako bonus přidávám balíček svých vizualizací na témata vnitřní síla, hojnost, cesta za silovým zvířetem a další. V rámci této transformační cesty se můžeš zdarma zúčastnit mého mentálního tréninku Vstup do své síly pro skupinu 4 až 6 žen.

Kdy chceš začít?

VIP Rebelský mentoring,  12 x 90 až 120 minut
60 000 Kč

Balíček je koncipován jako půlroční, nicméně si můžeš uzpůsobit jeho čerpání na 8 až 12 měsíců. Cena balíčku lze rozložit na 6 splátek.

Řekli o mně…

“Člověk dokáže neuvěřitelné věci, když mu někdo věří. A když ten “někdo”, je on sám, to je potom jízda!

S Janou spolupracuji  od března letošního roku. A od té doby jsem překonala tolik hranic, až se mi to ani věřit nechce. Jana je úžasný člověk a být s ní v užším kontaktu je prostě radost =). Pokud jste někdy nevěděly, kam se vydat, jak to udělat, jak se nebát toho a onoho, co je vaše silná stránka a ta tajemná zóna génia… A jestli vůbec opouštět “to svý jistý” a vrhnout se do něčeho nového, pak je Jana skvělou volbou. A málem jsem zapomněla, jaké dělá úžasné vizualizace!”

Kateřina Jandlová, on-line podnikatelka, Intuitivní konzultantka

www.katerinajandlova.cz

“Koučink s Janou Jánovou je skvělý. Po každém sezení s ní se cítím nabitá energií a připravená zvládnout všechno, co mi život přinese. A nejen zvládnout, ale i užít si každý moment, každý den. Jana přesně ví, jaké otázky vám položit a jak směrovat celou konzultaci, abyste směrovali k cíli, který jste si na začátku společně stanovili. Když neznáte cíl, nejste si jistí, nic se neděje. Jana vám správnými otázkami opět pomůže. Díky Janě moje podnikání i já rosteme mnohem rychleji. Konzultace s Janou Jánovou jsou odměna, kterou si zaslouží každý z nás!”

Majka Marinčáková, majitelka jazykové školy MariaM English, www.mariamarincakova.sk

“Chtěla bych s vámi sdílet zpětnou vazbu na skvělou ženu a profesionální koučku Janu. Spolupráci s Janou jsem začala před zhruba 2 měsíci. Neměla jsem jasno, na jaké služby se chci coby podnikatelka zaměřit a už vůbec jsem si netroufala je reálně nabídnout. Zcela nepochopitelně i přes velké profesní zkušenosti.

Po zhruba druhém koučinku přišla obrovská změna. Někdo by to nazval vykročení daleko za komfortní zónu nebo „kvantový skok“. Najednou jsem byla schopná připravit a zrealizovat nabídku. Dovolila jsem si zkoušet, pro perfekcionistku něco nemyslitelného, prostě WOW.

Během další společné práce jsem si ukotvila řadu postojů. Jsem si plně vědomá svých zdrojů, mám zcela jasnou představu o tom, čemu se chci dlouhodobě věnovat a hlavně proč. Koučink není jediný způsob, kterým na sobě intenzivně pracuji, ale je tím ústředním, který vše zefektivňuje a postrkuje vpřed. Jani, díky.”

Alena Dudová