Vyberte stránku

Služby

Autentický koučink pro odvážné ženy

Společně vytáhneme na světlo tvůj autentický příběh. Objevíme tvou zónu génia a ukážeme světu, co v tobě doopravdy je.

Ujasníš si své hranice. Probudíme tvou odvahu, zvědavost a schopnost manifestovat přání a sny, které v sobě nosíš.

Do tvé transformace zapojíme hlas intuice. Získáš odpovědi na své otázky a pochopíš, v čem spočívá tvá superschopnost, tvůj vidante talent.

Tvoje podnikání dostane šmrnc!

Koučink 60 minut 

Jednorázová koučovací konverzace – vhled do situace. Setkání probíhá on-line přes Skype nebo Zoom, případně telefonicky.

Koučovací balíček 4×60 minut

Vyberete si jej během 1-2 měsíců. První hodina je seznamovací, je zdarma a během ní se rozhodnete, jestli chcete pokračovat k objednávce dalších 4 sezení.

Balíček 10×60 minut

V tomto balíčku ti zprostředkuju transformaci, která se dotkne celého tvého života. Všechno souvisí se vším a život v rovnováze je základ spokojenosti. Ten dráp, který tě stahuje zpět, může být tvoje okolí, tvoje vlastní minulost. Společně to změníme, abys kolem sebe viděla svou úspěšnou budoucnost. Podpoříš svou motivaci a úspěch proměnou toho, co je neustále kolem tebe.

Rebelský mentoring

Už nechceš být no name? Chceš zažít úspěch a mít plnou praxi?

Rebelský mentoring je balíček čtyř 90minutových sezení pro začínající i pokročilejší koučky, které ještě nemají plnou koučovací praxi. Je vhodný pro konzultantky a terapeutky, které využívají ve své praxi koučovací přístup a hledají svou autentickou podnikatelskou cestu.

Vyhodnotíme tvůj koučovací přístup a vedení schůzky. Podíváme se na zoubek tomu, jak získáváš nové klienty. Vystavíme spolu smysluplný plán ušitý na míru tobě a tvým službám.

Podnikneš první odvážné kroky.

Rebelský mentoring, 4 x 90 minut

Objednané hodiny lze bezplatně zrušit do 24 hodin. Později je storno poplatek 100 % ceny.

Kdy chceš začít?

Vizualizace na míru

V mém podání jsou vizualizace jedinečné příběhy, které vytváříme ve vzájemné interakci.

Provedu tě dobrodružným příběhem na míru stvořeným právě pro tvou duši, tady a teď. Smysl a význam, který v něm najdeš, ti pomůže manifestovat tvé cíle a objevit nečekané možnosti. Staneš se tvůrcem své magické reality. Poznáš, co je za oponou.

Z vizualizačního setkání ti vyhotovím nahrávku tvé vizualizace, kterou ti do 24 hodin zašlu na tvůj e-mail.

Vizualizace, 60 minut + nahrávka v mp3

Rozšíření vnitřní svobody

Bojíš se řídit? Nezvládáš zvednout telefon? Miluješ zpěv, ale sesypeš se před vystoupením?

Pomocí této techniky uvolníme tvé bloky, strachy a vnitřní napětí. Pomůžu ti získat nadhled a přerušit ten bludný kruh. Rozproudíme energii a chuť tvořit si svůj vnější i vnitřní svět. Možná mi budeš druhý den nadšeně telefonovat z auta po koncertu!

Chceš svobodu? Překonej strach a následuj svého mudrce.

Rozšíření vnitřní svobody, 60 minut

Řekli o mně…

„Člověk dokáže neuvěřitelné věci, když mu někdo věří. A když ten „někdo“, je on sám, to je potom jízda!

S Janou spolupracuji  od března letošního roku. A od té doby jsem překonala tolik hranic, až se mi to ani věřit nechce. Jana je úžasný člověk a být s ní v užším kontaktu je prostě radost =). Pokud jste někdy nevěděly, kam se vydat, jak to udělat, jak se nebát toho a onoho, co je vaše silná stránka a ta tajemná zóna génia… A jestli vůbec opouštět „to svý jistý“ a vrhnout se do něčeho nového, pak je Jana skvělou volbou. A málem jsem zapomněla, jaké dělá úžasné vizualizace!“

Kateřina Jandlová, on-line podnikatelka, Intuitivní konzultantka

www.katerinajandlova.cz

„Koučink s Janou Jánovou je skvělý. Po každém sezení s ní se cítím nabitá energií a připravená zvládnout všechno, co mi život přinese. A nejen zvládnout, ale i užít si každý moment, každý den. Jana přesně ví, jaké otázky vám položit a jak směrovat celou konzultaci, abyste směrovali k cíli, který jste si na začátku společně stanovili. Když neznáte cíl, nejste si jistí, nic se neděje. Jana vám správnými otázkami opět pomůže. Díky Janě moje podnikání i já rosteme mnohem rychleji. Konzultace s Janou Jánovou jsou odměna, kterou si zaslouží každý z nás!“

Majka Marinčáková, majitelka jazykové školy MariaM English, www.mariamarincakova.sk

„Chtěla bych s vámi sdílet zpětnou vazbu na skvělou ženu a profesionální koučku Janu. Spolupráci s Janou jsem začala před zhruba 2 měsíci. Neměla jsem jasno, na jaké služby se chci coby podnikatelka zaměřit a už vůbec jsem si netroufala je reálně nabídnout. Zcela nepochopitelně i přes velké profesní zkušenosti.

Po zhruba druhém koučinku přišla obrovská změna. Někdo by to nazval vykročení daleko za komfortní zónu nebo „kvantový skok“. Najednou jsem byla schopná připravit a zrealizovat nabídku. Dovolila jsem si zkoušet, pro perfekcionistku něco nemyslitelného, prostě WOW.

Během další společné práce jsem si ukotvila řadu postojů. Jsem si plně vědomá svých zdrojů, mám zcela jasnou představu o tom, čemu se chci dlouhodobě věnovat a hlavně proč. Koučink není jediný způsob, kterým na sobě intenzivně pracuji, ale je tím ústředním, který vše zefektivňuje a postrkuje vpřed. Jani, díky.“

Alena Dudová