Zdarma

Chtěli byste natáčet podcast a nevíte odkud začít?

Můžete právě tady, stačí zadat e‑mail.

Vytvořila jsem pro vás podcasterské minimum, které vám odpoví na ty nejpalčivější otázky ohledně natáčení podcastu. Stáhněte si podcasterské minimum, které vás mílovými kroky přiblíží k vašemu vysněného podcastu.

Řekli o mně…

“Člověk dokáže neuvěřitelné věci, když mu někdo věří. A když ten “někdo”, je on sám, to je potom jízda!

S Janou spolupracuji  od března letošního roku. A od té doby jsem překonala tolik hranic, až se mi to ani věřit nechce. Jana je úžasný člověk a být s ní v užším kontaktu je prostě radost =). Pokud jste někdy nevěděly, kam se vydat, jak to udělat, jak se nebát toho a onoho, co je vaše silná stránka a ta tajemná zóna génia… A jestli vůbec opouštět “to svý jistý” a vrhnout se do něčeho nového, pak je Jana skvělou volbou. A málem jsem zapomněla, jaké dělá úžasné vizualizace!”

Kateřina Jandlová, on-line podnikatelka, Intuitivní konzultantka

www.katerinajandlova.cz

“Koučink s Janou Jánovou je skvělý. Po každém sezení s ní se cítím nabitá energií a připravená zvládnout všechno, co mi život přinese. A nejen zvládnout, ale i užít si každý moment, každý den. Jana přesně ví, jaké otázky vám položit a jak směrovat celou konzultaci, abyste směrovali k cíli, který jste si na začátku společně stanovili. Když neznáte cíl, nejste si jistí, nic se neděje. Jana vám správnými otázkami opět pomůže. Díky Janě moje podnikání i já rosteme mnohem rychleji. Konzultace s Janou Jánovou jsou odměna, kterou si zaslouží každý z nás!”

Majka Marinčáková, majitelka jazykové školy MariaM English, www.mariamarincakova.sk

“Chtěla bych s vámi sdílet zpětnou vazbu na skvělou ženu a profesionální koučku Janu. Spolupráci s Janou jsem začala před zhruba 2 měsíci. Neměla jsem jasno, na jaké služby se chci coby podnikatelka zaměřit a už vůbec jsem si netroufala je reálně nabídnout. Zcela nepochopitelně i přes velké profesní zkušenosti.

Po zhruba druhém koučinku přišla obrovská změna. Někdo by to nazval vykročení daleko za komfortní zónu nebo „kvantový skok“. Najednou jsem byla schopná připravit a zrealizovat nabídku. Dovolila jsem si zkoušet, pro perfekcionistku něco nemyslitelného, prostě WOW.

Během další společné práce jsem si ukotvila řadu postojů. Jsem si plně vědomá svých zdrojů, mám zcela jasnou představu o tom, čemu se chci dlouhodobě věnovat a hlavně proč. Koučink není jediný způsob, kterým na sobě intenzivně pracuji, ale je tím ústředním, který vše zefektivňuje a postrkuje vpřed. Jani, díky.”

Alena Dudová