Zdarma

Chceš nahlédnout do své hloubky a objevit dary o kterých ještě nevíš?
Zvu tě na dobrodružnou cestu. Stáhni si vizualizaci, která tě láká.

Poznej své spirituální dary

Cítíš, že se v tobě ukrývá větší síla, než dáváš najevo? Chceš dát této síle a sama sobě prostor se ukázat? Toužíš prohloubit svoje umění?

Pokud je alespoň jedna z odpovědí ano, pak je tato vizualizace přesně to, co ti odemkne tvou kouzelnou cestu, čarodějko.

Setkání s ideální klientkou

Už několik dní, měsíců či let hledáš svou klientku snů, svou avatarku?

Chceš vědět, kdo to je, jak vypadá a především, co potřebuje a jak jí právě ty můžeš pomoci?

Mám pro tebe jednoduché řešení. Vytvořila jsem vizualizaci, která tě zavede na místo setkání. Setkáš se s avatarkou na místě, kde nevládne rozum, ale srdce. Dostaneš odpovědi na svoje otázky a s energií se vrhneš do tvoření nových produktů a služeb.

Tvé otázky budou zodpovězeny, nejistota odehnána. Ve tvém srdci zavládne důvěra v to, co děláš. 

První krok k manifestaci

První krok k manifestaci (vizualizace, meditace, rozjímání)

Jak propojit sílu manifestační a sílu osvobozující? Jak se dostat do tam kde už všechno je, jen si pro to sáhnout? Jak se ukotvit a načerpat energii ze zdroje? Jak začít manifestovat? 

Vydej se se mnou na objevnou cestu. Bude to příjemné, bude to dobrodružné, bude to energizující a pečující zároveň. 

Promluví k tobě Vesmír sám.

Řekli o mně…

“Člověk dokáže neuvěřitelné věci, když mu někdo věří. A když ten “někdo”, je on sám, to je potom jízda!

S Janou spolupracuji  od března letošního roku. A od té doby jsem překonala tolik hranic, až se mi to ani věřit nechce. Jana je úžasný člověk a být s ní v užším kontaktu je prostě radost =). Pokud jste někdy nevěděly, kam se vydat, jak to udělat, jak se nebát toho a onoho, co je vaše silná stránka a ta tajemná zóna génia… A jestli vůbec opouštět “to svý jistý” a vrhnout se do něčeho nového, pak je Jana skvělou volbou. A málem jsem zapomněla, jaké dělá úžasné vizualizace!”

Kateřina Jandlová, on-line podnikatelka, Intuitivní konzultantka

www.katerinajandlova.cz

“Koučink s Janou Jánovou je skvělý. Po každém sezení s ní se cítím nabitá energií a připravená zvládnout všechno, co mi život přinese. A nejen zvládnout, ale i užít si každý moment, každý den. Jana přesně ví, jaké otázky vám položit a jak směrovat celou konzultaci, abyste směrovali k cíli, který jste si na začátku společně stanovili. Když neznáte cíl, nejste si jistí, nic se neděje. Jana vám správnými otázkami opět pomůže. Díky Janě moje podnikání i já rosteme mnohem rychleji. Konzultace s Janou Jánovou jsou odměna, kterou si zaslouží každý z nás!”

Majka Marinčáková, majitelka jazykové školy MariaM English, www.mariamarincakova.sk

“Chtěla bych s vámi sdílet zpětnou vazbu na skvělou ženu a profesionální koučku Janu. Spolupráci s Janou jsem začala před zhruba 2 měsíci. Neměla jsem jasno, na jaké služby se chci coby podnikatelka zaměřit a už vůbec jsem si netroufala je reálně nabídnout. Zcela nepochopitelně i přes velké profesní zkušenosti.

Po zhruba druhém koučinku přišla obrovská změna. Někdo by to nazval vykročení daleko za komfortní zónu nebo „kvantový skok“. Najednou jsem byla schopná připravit a zrealizovat nabídku. Dovolila jsem si zkoušet, pro perfekcionistku něco nemyslitelného, prostě WOW.

Během další společné práce jsem si ukotvila řadu postojů. Jsem si plně vědomá svých zdrojů, mám zcela jasnou představu o tom, čemu se chci dlouhodobě věnovat a hlavně proč. Koučink není jediný způsob, kterým na sobě intenzivně pracuji, ale je tím ústředním, který vše zefektivňuje a postrkuje vpřed. Jani, díky.”

Alena Dudová