TVŮJ HLAS JE TVOJE SÍLA

Mentální trénink pro další level podnikání beze strachu a limitujících přesvědčení.
v neděli 27. 11. v 16 hod.

Chceš se pustit do toho, co je tvůj velký sen, vydat se na cestu za vizí, která je větší než ty, ale spodní patro tě drží zpátky.

Něco ti brání v projevu na veřejnosti.
Chtěla bys tvořit audio nahrávky, ale nevíš úplně, jak na to, jak to uchopit.
Chceš si konečně splnit sen a vytvořit vizualizaci, vystoupit na veřejnosti nebo natáčet podcast a oslovit tak další publikum.

Bojíš se projevit se nahlas? Nebo snad mluvit před obecenstvem? Trápí tě obavy, že zklameš, nebudeš dost dobrá nebo přemýšlíš, co na to řeknou ty velké mentorky, které udávají tón a mají už velké jméno a tisíce sledujících?

S tím vším ti mohu pomoci v mentálním tréninku Tvůj hlas je tvoje síla.

Prostě a jednoduše překonáš svá limitující přesvědčení a pustíš se do svého audioprojektu. Za několik týdnů, pokud se pustíš do praxe, si už ani nevzpomeneš, že ti něco takového stálo v cestě.

V neděli 27. 11. v 16 hod. se sejdeme na workshopu a poté budeme společně celý týden až do 2. 12. intenzivně pracovat ve skupině.

Je to strach, který tě drží při zemi a nedovolí ti roztáhnout tvá křídla, naplno využít svůj potenciál a snít velké sny. Tvůj hlas je tvoje síla. Provedu tě tvým strachem, za ním se totiž skrývá cesta ke svobodě a vítězství.

​Jak bude mentální trénink probíhat?

  • Sejdeme sev neděli 27. 11. v 16 hod. na workshopu a na následné společné sdílení a podporu se sejdeme všichni společně v jedné Facebook skupině.
  • Budeme pracovat bezpečnou koučovací metodou uvědomění si strachu a rozšíření hranic naší svobody.
  • Získáme zpět zadržovanou energii, která nám poslouží k překročení našich hranic v následující výzvě být slyšet.
  • Podpoříme znovunalezenou odvahu a kreativitu.
  • Vše se odehraje v naprosté intimitě, kterou skupina skýtá, sdílení bude pokračovat ve vytvořené skupině.
  • Po společných setkání vás vyšlu do akce.
  • Celou dobu vás budu podporovat ve skupině a oslavovat s vámi vaše úspěchy.
  • Celkem spolu strávíme týden úžasného jemného překonávání sama sebe, týden ve flow a báječné energii.

Kdy se trénink koná?

V neděli 27. 11. v 16 hod. a poté do 2. 12. ve skupině.

Reference

Jana je někdo, kdo vás přenese do světa, kde je všechno možné. Ukáže vám sebe samé v úplně jiném, novém, nečekaném světle. A přibalí vám naději, že můžete klidně vykouknout z krabice, ve které jste samy sebe “věznily” a vykročit úplně jiným směrem. Svobodně. Lehce.

Marketa Odvárková

Díky tréninku Jany Jánové jsem objevila pro sebe velké téma… má síla se chtěla projevit skrze intimitu a jemnost… skrze něco, co čekalo, až si všimnu. A trpělivě se dál ukazovalo a ukazuje a já můžu čerpat ještě z mnohem hlubších rovin. Bylo to pro mě obrovské AHA a ukázalo mi to zas úplně jiný úhel pohledu, jak koukat na svou sílu. WOW.

Kateřina Hrabec