Certifikovaný kurz Access Bars

ACCESS BARS je velmi jednoduchá dotyková a přitom účinná metoda, která doslova změnila životy tisícům lidí, kteří ji ovládají. A může změnit život i vám. V kurzu se naučíte Access Bars dávat i přijímat.

Kurz je certifikovaný, na konci kurzu dostanou všichni účastníci certifikát a stanou se praktiky. Díky tomu budete moci techniku Access Bars praktikovat okamžitě, s rodinou, přáteli i klienty a zároveň se stanete součástí velké Access Consciousness rodiny.

Pro koho je ACCESS BARS?

Pro všechny, naučit se ho může úplně každý, včetně dětí.

Do své praxe ho mohou zařadit terapeutky, koučky, masérky, kosmetičky, kadeřnice… Access Bars technika už také mnoho let pomáhá rodičům dětí s ADHD i rodičům autistických dětí. Hodí se také do partnerského života a všem, kteří přivítají změnu, lehkost, radost a chtějí podpořit a rozproudit svou energii.

Pro ty, kterým chybí metoda i pro ty, kteří potřebují doplnit své portfolio služeb

S čím Access Bars pomáhá?

  • Pomáhá odstranit bolesti různých částí těla, 
  • při migrénách, 
  • astmatech, 
  • ekzémech, 
  • alergiích, 
  • uvolňuje stres a napětí, 
  • odbourává únavu a vyčerpanost,
  • vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické a fyzické úrovni. Zvyšuje životní energii.

Co budete potřebovat?

Vlastně jen svou přítomnost, o ostatní se postarám já a metoda Access Bars. Součásti kurzu je také šťavnaté občerstvení. 

Těším se na vás a vaši energii, těším se na naši společnou tvorbu. 

Kurz ACCESS BARS proběhne 3. 12. 2022

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference

Jani, moc děkuju! Umíš vytvořit úžasnou atmosféru a energii. Setkání bylo úžasné, děkuju všem ženám že jsem vás mohla poznat! Jak se to ještě zlepší 💫? Moc se těším na Acces day 💫 

Naďa Sklenářová

“Jani, chtěla bych moc a moc poděkovat za to, že jsem i já mohla být součástí. Setkání bylo úžasné a vřelé, pro mě jedno velké AHA. Já si to moc užila a strašně si vážím toho, že jsem mohla poznat tak skvělé a silné ženy, všechny jste velmi inspirativní…” 

Martina Danielová