Magické vizualizace

Máte rády dobrodružství?

K jednomu takovému vás zvu. Vytvořila jsem pro vás malou vizualizační sérii s překvapením na konci, kterou spouštím právě v tento magický čas, kdy pouhá jiskřička světla osvětluje temnotu a v nás se rodí nové vize a naděje.

Zatím nejhezčí vizualizace, kterou jsem slyšela.
Příjemný hlas, podkresová hudba přesně podle mého gusta.

A jak to bude vypadat?

21. prosince

Ráno obdržíš e‑mail a v něm přístup k první magické slunovratové vizualizaci včetně návodu, jak si Slunovrat a jeho sílu, co nejvíce užít a využít ho pro své štěstí, sílu, zdraví a spokojenost.

 

1. ledna

Po půlnoci ti do e‑mailu přijde další vizualizace, která bude transformační a nebude v ní chybět vize a náhled do dalšího roku. Jsi zvědavá, co tě v novém roce 2022 čeká? Odpovědi se skrývají v tobě, protože mé vizualizace vedou nejen k jasnozření, ale také k tvořivosti a životu plnému energie, magie a splněných snů.

 

Cena balíčku je 299 Kč

Děkuju, bylo to nádherné úžasná cesta k sobě od začátku mě provázela sněžná sovice, dostala jsem křišťál a růženín a věta zněla „Andreo, běžte za svým cílem.” Opravdu krásné, úžasný hlas, geniální příběh. Ještě jednou děkuji.

K tomu, aby se sny mohly plnit je potřeba snít, nemyslíš?

Kdy jindy si otevřít dvířka k magii než na Slunovrat? Pojď s námi zažít pohádku Slunovratu, ponoř se do teplého bezpečí této magické noci a nech si zdát sen o světle.

 

Chci zažít magii slunovratu

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Řekly o vizualizaci…

Byl to moc hezký zážitek. Líbí se mi, jak každá vizualizace má jiný náboj a jinou energii. Tentokrát jsem se nedostala ke konkrétním obrazům, ale velice silně jsem prožila důležité emoce, které mám spojené s podnikáním, rodinou i svým poselstvím. Celou cestu ohněm jsem si moc užila, nechyběla ani zvířata. Vzhledem k tomu, že mě válcuje nemoc, jsem v těchto dnech poněkud utlumená, bez energie a chuti něco tvořit. Po vizualizaci jsem byla nabitá elánem a energií, bylo mi skvěle. Janino provázení je tak kouzelné, vždycky se na to těším. Stačí se prostě jen nechat vést. Děkuji

Tamara Kuchařová

Tak dobře… mám sice skoro měsíční zpoždění, ale novoroční vizualizace si ke mě našla cestu až dnes. Prostě to dřív nešlo. A velmi děkuji Jana Jánová! Takhle hluboký zážitek jsem nečekala… Vlastně to bylo úplně jiné než jsem čekala. Za prvé jsem celou dobu “veděla” co bude dál. Jako bych si vizualizací procházela po několikráté. Moje já bylo skoro celou dobu o krok dva napřed. Jako by mi Jana jen potvrzovala, že jdu správnou cestou. A bylo to tak radostné a energizující… bez strachu, bez nejistoty. Prostě jsem došla tam kam jsem měla a zpátky jsem letěla nad krajinou a kochala jsem se tím, co jsem stvořila. Ještě jednou děkuji! Jdu si to uzemnit v sobě. Tenhle pocit si chci nechat a mít ho na dosah.

Barbora Vlasáková