Vyberte stránku

JANA JÁNOVÁ REBELSKÁ KOUČKA

Buď autentická a zažij svůj skutečný příběh!

Pojď do toho se mnou…

Autentický koučink a mentoring

Už nechceš být no name? Společně vytáhneme na světlo tvůj autentický příběh a ukážeme světu, co v tobě doopravdy je.

Vizualizace

Chceš poznat, co je za oponou? Provedu tě tvým vnitřním světem, dobrodružným příběhem ušitým na míru tvé duši.

Rozšíření vnitřní svobody

Tato technika ti dá křídla. Uvolníme bloky a strach, které ti brání jít do akce. Získáš přístup k velkému zdroji radosti a energie.

O Janě

Jsem rebelská koučka Jana Jánová. Být svobodná a autenticky dělat věci, které dávají smysl, už patří neoddělitelně k mému životnímu stylu. Právě proto jsem se stala koučkou, abych mohla své nadšení předávat dál. Koučuju a mentoruju odvážné ženy, které chtějí zažít vlastní podnikatelský příběh a nechtějí se vracet do 8hodinového pracovního procesu.

Vystudovala jsem akademii koučů Život jako hra. Tam jsem si osvojila koučovací dovednosti i metodu, kterou přizpůsobuji situaci a svému naturelu. Oboje kombinuji s dobrodružnými vizualizacemi.

A víš co? Je to naprostá pecka!!!

Chceš se o mně dozvědět víc? Poslechni si 2. díl mého podcastu Srdeční záležitosti.

Autentický koučink pro odvážné ženy

Společně vytáhneme na světlo tvůj autentický příběh. Objevíme tvou zónu génia a ukážeme světu, co v tobě doopravdy je.

Ujasníš si své hranice. Probudíme tvou odvahu, zvědavost a schopnost manifestovat přání a sny, které v sobě nosíš.

Rebelský mentoring

Už nechceš být no name? Chceš zažít úspěch a mít plnou praxi?

Rebelský mentoring je balíček čtyř 90minutových sezení pro začínající i pokročilejší koučky, které ještě nemají plnou koučovací praxi. Je vhodný pro konzultantky a terapeutky, které využívají ve své praxi koučovací přístup a hledají svou autentickou podnikatelskou cestu.

Vizualizace na míru

V mém podání jsou vizualizace jedinečné příběhy, které vytváříme ve vzájemné interakci.

Provedu tě dobrodružným příběhem na míru stvořeným právě pro tvou duši, tady a teď. Smysl a význam, který v něm najdeš, ti pomůže manifestovat tvé cíle a objevit nečekané možnosti. Staneš se tvůrcem své magické reality. Poznáš, co je za oponou.

Rozšíření vnitřní svobody

Bojíš se řídit? Nezvládáš zvednout telefon? Miluješ zpěv, ale sesypeš se před vystoupením?

Pomocí této techniky uvolníme tvé bloky, strachy a vnitřní napětí. Pomůžu ti získat nadhled a přerušit ten bludný kruh. Rozproudíme energii a chuť tvořit si svůj vnější i vnitřní svět. Možná mi budeš druhý den nadšeně telefonovat z auta po koncertu!

Reference

 

“Kdybych řekla, že mi Jana obrací život vzhůru nohama, lhala bych. Jana dělá totiž pravý opak. Postaví mě na ně, a ještě mě vystřelí vzhůru. Rozpustí všechny mé strachy a nejistoty. Po společné hodině vždy končím šťastná a naplněná. Při koučinku vidím, že vše, co říkám, má nějakou hodnotu, veškeré mé pocity, strachy i sny jsou absolutně validní a stejně důležité. Jako správná koučka mi pomáhá najít cestu ve mně samotné, a tím jsem v souladu se svým nastavením. Měla jsem možnost poznat mnoho koučů (miluju poznávání se a posouvání vnitřních hranic), a s Janou mám nejlepší pocity i výsledky. Pomohla mi rozlousknout nabídku mentoringu (včetně nacenění), který jsem během následujícího týdne hned 2x prodala a na jehož základě jsem došla i k myšlence vedení mastermindu – ten jsem během 3 dnů obsadila a příští týden začínáme. Těším se na další a další společně strávené hodiny.”

Bára Vlášková, webdesignerka