Jak na úspěšný podcast

záznam dvou webinářů

Jak na úspěšný podcast…
aneb vydělávej podcastem a bav se!

Pokračování oblíbeného webináře o úspěšném podcastování, tentokrát o tom, jak vydělávat podcastem a udělat si z něj doplňkový nebo i hlavní příjem.

Myslím, že už několik let ukazuji, že vydělávat si podcastem je zcela reálná smysluplná věc. Teď už mám 2 úspěšné podcasty,jeden rozhovorový a druhý obsahový, oba mne baví a každý vydělává jiným způsobem.

Pojď se dozvědět víc o zákulisí podcasterství, o finančních a marketingových možnostech mluveného slova a o tom proč právě dnes to může být pro tebe hitem.

Kdo tě provede webinářem?

Webinářem tě provedu já Jana Jánová a moje technicky orientovaná pravá ruka Veronika Haluzová.

Spolu natáčíme úspěšný podnikatelský podcast Srdeční záležitosti, který je v tuto chvíli na čtvrté pozici v kategorii seberozvoj na největší české podcastové platformě v ČR Audiolibrix. To znamená tisíce poslechů na epizodu a jeho oblíbenost stále roste. Za necelé 3 roky jsme natočily více jak 190 epizod, ve kterých se úspěšných online podnikatelek ptáme na jejich podnikatelskou cestu.

Pro koho je webinář?

Webinář je vhodný tebe, pokud chceš předávat zábavný, poučný obsah audio cestou. Je jedno jestli jsi kouč, lektor, spisovatel, učitel, mentor, vypravěč pohádek, vtipů, historek, inspirátor… Ale také je vhodný pro virtuální asistentky a technické odborníky, kteří se chtějí naučit připravovat audio tvorbu, pro své klienty.

​Co se dozvíš na webináři?

  • Jak jsem začala vydělávat podcastem já a proč jsem podcast zpoplatnila.
  • Jaké druhy podcastu jsou, k čemu slouží a jak je možné je zpoplatnit.
  • Co je nezbytné pro to, aby tvůj podcast byl úspěšný.
  • Reálné ukázky existujících podcastů, které vydělávají a popis toho, jak vydělávají.
  • Veroničiny technické vychytávky.

BONUS!

Nákupem dostaneš dva webináře! Na konci roku 2022 jsem natočila webinář, kde jsme s tvorbou podcastu teprve začínali, při nákupu dostaneš záznam webináře, ve kterém je vysvětleno jak s podcastem začít a jak ho rozjet.

Kolik stojí?

990 Kč nebo 41

Zakoupením získáváte záznam dvou webinářů o tom jak natáčet podcast.