KURZY A WEBINÁŘE

Certifikovaný kurz Access Bars

Je velmi jednoduchá dotyková a přitom účinná metoda, která doslova změnila životy tisícům lidí, kteří ji ovládají. A může změnit život i vám. V kurzu se naučíte Access Bars dávat i přijímat.

Jak na úspěšný podcast

Toužíš po tom natáčet podcasty, prezentovat se audio nahrávkami, ale zasekneš se, protože  nevíš jak? Webinář je vhodný pro všechny, kteří chcejí předávat zábavný, poučný obsah audio cestou. 

Tvůj hlas je tvoje síla

Chceš se pustit do toho, co je tvůj velký sen, vydat se na cestu za vizí, která je větší než ty, ale spodní patro tě drží zpátky. S tím vším ti mohu pomoci v mentálním tréninku Tvůj hlas je tvoje síla.

Reference

 

“Kdybych řekla, že mi Jana obrací život vzhůru nohama, lhala bych. Jana dělá totiž pravý opak. Postaví mě na ně, a ještě mě vystřelí vzhůru. Rozpustí všechny mé strachy a nejistoty. Po společné hodině vždy končím šťastná a naplněná. Při koučinku vidím, že vše, co říkám, má nějakou hodnotu, veškeré mé pocity, strachy i sny jsou absolutně validní a stejně důležité. Jako správná koučka mi pomáhá najít cestu ve mně samotné, a tím jsem v souladu se svým nastavením. Měla jsem možnost poznat mnoho koučů (miluju poznávání se a posouvání vnitřních hranic), a s Janou mám nejlepší pocity i výsledky. Pomohla mi rozlousknout nabídku mentoringu (včetně nacenění), který jsem během následujícího týdne hned 2x prodala a na jehož základě jsem došla i k myšlence vedení mastermindu – ten jsem během 3 dnů obsadila a příští týden začínáme. Těším se na další a další společně strávené hodiny.”

Bára Vlášková, webdesignerka